КАСКО Green

“Одна з найбільших втрат – втрата часу”
Ж. Бюффон

Якщо Ви плануєте подорож чи ділову поїздку за кордон на власному автомобілі – ця пропозиція для Вас !
Програма «КАСКО Green» спрямована на страхування наземних транспортних засобів, які виїжджають за кордон. Страховий захист надається паралельно з міжнародним полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Зелена картка».
Якщо поліс «Зелена картка» забезпечує відшкодування збитків, завданих третім особам за кордоном, то програма «КАСКО Green» є спрощеним страховим продуктом добровільного страхування наземного транспорту КАСКО та передбачає надання страхового захисту щодо самого транспортного засобу при настанні дорожньо-транспортної пригоди поза межами України.
Якщо автовласник бажає захистити не лише інтереси третіх осіб, яким може бути завдано шкоди при настанні ДТП за кордоном, але й свої власні інтереси, він може скористатись програмою страхування «КАСКО GREEN».
Фактично – це додаток до страхового полісу «Зелена картка», за яким страхова компанія у випадку настання дорожньо-транспортної пригоди за кордоном бере не себе зобов’язання відшкодувати автовласнику збитки, завдані пошкодженням його власного автомобіля.
Все що треба зробити – отримати від місцевої поліції довідку про пригоду, зателефонувати до асистуючої компанії за вказаним в полісі номером телефону, та після повернення до України повідомити про подію в страхову компанію. Після цього збиток буде оцінений та відшкодований автовласнику шляхом оплати ремонту або виплати вартості збитку.
В результаті, незалежно від наявності чи відсутності вини водія в дорожньо-транспортній пригоді збитки будуть відшкодовані, автомобіль буде відновлений та готовий до наступної подорожі.

ПРОГРАМА СТРАХУВАННЯ “КАСКО Green”

Категорія застрахованих ТЗ ТЗ, зареєстровані в Україні
Страхові ризики ДТП з вини або без вини водія
Страхова сума На вибір Страхувальника (від 50 000 грн. до 1 000 000 грн.)
Ліміт відшкодування На вибір Страхувальника (від 30% від страхової суми)
Тип страхової суми Агрегатна
Франшиза 1% від страхової суми
Територія страхування територія країн – членів міжнародної системи автомобільного страхування “Зелена картка”, а також на території країн – Азербайджан, Білорусь, Молдова, Росія
Термін страхування Від 15 днів до 1 року
Розрахунок відшкодування Незалежна експертиза
Відшкодування витрат Страхувальника на експертизу ТАК

Чому саме “СК “АРМА”:

  • Надійний страховий захист Вашого авто під час перебування за кордоном.
  • Індивідуальний підхід у підборі умов страхування і мінімум часу на оформлення.
  • Страховий платіж від 400 грн.
  • Електронний договір, який завжди доступний на Вашому гаджеті.
  • Систему знижок за беззбитковість (для постійних клієнтів).
  • Цілодобовий доступ до Контакт-центру
  • Послуга дистанційного врегулювання страхових випадків
  • Безкоштовна інформаційна підтримка клієнтів