Вантажі

Вантажі

“Все змінюється, ніщо не зникає”
А. Демокріт

Особливість страхування вантажів полягає в тому, що в процесі перевезення власник не має можливості контролювати збереження вантажу, в доставці може брати участь декілька перевізників з використанням різних видів транспорту, в процесі доставки вантаж може перетинати території декількох іноземних держав, зберігатись на складах та перевантажуватись. Внутрішні та міжнародні вантажні перевезення стають дедалі інтенсивнішими. Ступінь ризику в цій сфері дуже великий, що в повній мірі розуміють усі, хто безпосередньо займається вантажоперевезеннями.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?
Страхування будь-яких вантажів, які офіційно ввозяться, транспортуються транзитом або які є походженням із України та перевозяться наземним, повітряним або водним транспортом.
Ліцензія серії АЕ №198901

Які ризики покриваються Договором страхування?
Виплата страхового відшкодування здійснюється у разі знищення, пошкодження втрати (загибелі) вантажу, що перевозиться наземним, повітряним або водним транспортом внаслідок: пожежі, вибуху, зіткнення транспортного засобу з будь-якими зовнішніми об’єктами, противоправних дій третіх осіб (крадіжки, пограбування), стихійного лиха, інших ризиків, передбачених Договором страхування.

Хто може виступати Страхувальником?
Страхувальником може бути власник вантажу (вантажовідправник, вантажоодержувач), або особа, яка має контрактні зобов’язання застрахувати вантаж.

На якій території діє страховий захист?
Дія Договору страхування поширюється на територію, якою здійснюється транспортування вантажу від місця відправлення до місця призначення, включаючи проміжне зберігання, перевантаження тощо.