CК “АРМА” відкрила Центр Обслуговування Клієнтів на Подолі

Одне з основних завдань СК «АРМА» – бути ближче до своїх клієнтів, тому в березні був відкритий Центр Обслуговування Клієнтів на Подолі, під керівництвом Ігоря Савчука.

У даному Центрі, клієнти зможуть скористатися повним переліком страхових послуг ПрАТ СК «АРМА», не лише оформити договори з обов’язкових або добровільних видів страхування, але і отримати якісну консультацію фахівців.

Даний Центр Обслуговування Клієнтів  знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Ігоревськая, 13/5, в приміщенні банку ПАТ «РАДІКАЛ БАНК».

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 9 місяців 2010 року СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 22» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу та з  ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.