Страхова компанія “АРМА” відкрила регіональне управління у Львові

ПрАТ СК «АРМА», в рамках реалізації стратегії розвитку мережі регіональних представництв компанії, відкрила регіональне управління (РУ) у Львові.

У регіональному управлінні, яке розташоване за адресою: вул. Промислова, 50/52, БЦ «Український капітал», офіс 628, надаватиметься весь спектр страхових послуг ПрАТ СК «АРМА» – страхування майна, добровільне страхування транспортних засобів (КАСКО), обов’язкове страхування цивільної відповідальності (ОЦПВВНТЗ), страхування виїжджаючих за кордон, добровільне медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування вантажів, будівельно-монтажних ризиків, страхування майна що купується в кредит та ін.

Директором РУ призначений Ростислав Віталійович Присяженко, фахівець з шестирічним досвідом роботи в страхуванні, що обіймав раніше керівні посади в місцевих філіях страхових компаній.  В даний час СК «АРМА» представлена в Донецьку, Дніпропетровську, Києві, Кривому Розі, Одесі.

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в:
«ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.
«ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).
«ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат.

«ТОП 29» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.
«ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.
Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.