СК “АРМА” і Представництво “Компані Насьональ Ер Франс” продовжили співпрацю

ПрАТ СК «АРМА» продовжила багаторічну співпрацю з Представництвом «Компані Насьональ Ер Франс», переуклавши договір добровільного страхування майна на 2011 рік.

Згідно даного Договору страхування, ПрАТ СК «АРМА» узяло на себе зобов’язання компенсувати витрати, пов’язані із збитками, отриманими в результаті настання страхової події, – знищення або пошкодження майна під дією вогню.

Група ЕР ФРАНС КЛМ була створена в 2004 році і є холдинговою компанією, де кожна з авіаліній зберегла свій бренд. ЕР ФРАНС і КЛМ покривають велику всесвітню маршрутну мережу довкола двох своїх центральних аеропортів Шарль де Голль в Парижі і Схіпхол в Амстердамі. На даний момент в групі компаній зайнято більше 100 000 чоловік, щорік здійснюється перевезення  75 мільйонів пасажирів по 248 напрямам по всьому світу і використовується флот більш 600 судів.  Це перетворює її на світового лідера по товарообігу. ЕР ФРАНС і КЛМ – члени альянсу, чиї послуги охоплюють весь світ. ЕР ФРАНС була заснована в 1933. Повна інформація доступна на сайті corporate.airfrance.com.

З 2005 року група Air FRANCE-KLM була названа провідною авіакомпанією за двома показниками: «Доу Джонс Індекс Стабільності» (“Dow Jones Sustainability Index”) – DJSI World і DJSI STOXX, а також був названий «Супер Лідером в Секторі» (“Super Sector Leader”) в 2008 році у сфері туризму і відпочинку. Група Air FRANCE-KLM також була включена в екстра-фінансові показники Aspi Eurozone, Ethibel Sustainability Index (ESI) Excellence Global, Ftse4good Index Series. Група існує третій рік і є єдиною в списку «100 глобальних» компаній, який включає 100 світових топ компаній, що зробили свій внесок у стабільний розвиток.

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 9 місяців 2010 року СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 22» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу та з  ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.