СК “АРМА” удосконалює обслуговування в регіонах України

У зв’язку із збільшення кількості застрахованих клієнтів по ДМС в регіонах України, СК «АРМА» направила свої зусилля на регіональне обслуговування клієнтів.

Департаментом медичного асистансу  СК «АРМА» проведений аналіз можливостей кожного регіону, де сьогодні обслуговуються Застраховані нашої Компанії. На підставі проведеного аналізу в кожному окремо взятому регіоні побудована система обслуговування, яка зможе забезпечити високий рівень сервісу.

Завдяки накопиченому досвіду роботи з лікувальними установами, в СК «АРМА» створена база лікувальних установ, яка дозволяє лікарю-координаторові отримувати інформацію про плюси і мінуси роботи тієї або іншої лікувальної установи, створена база кращих лікарів в тій або іншій області. На етапі організації послуги Застрахованим, лікар-координатор точно знає, який саме лікар зможе забезпечити якість медичного обслуговування в тому або іншому місті, яка використовується там медична база.

Пропонуючи страхові і медичні послуги своїм Клієнтам в регіонах, фахівці страхової компанії і лікарі-координатори департаменту медичного асистансу орієнтовані на пропозицію єдиного рівня страхових і медичних послуг для Клієнтів по всій Україні.

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в: «ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків. «ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС). «ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат та з ОЦПВВНТЗ. «ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна. «ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу. Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.