СК “АРМА” страхуватиме виїжджаючих у Шенгенську Зону

Посольство Федеральної Республіки Німеччина в Києві, включило ПрАТ СК «АРМА» в перелік страховиків, які мають право оформляти договори/поліси страхування для громадян України, що виїжджають за кордон, а саме – в країни Європейського союзу.

Основними критеріями, що вплинули на вибір страхової компанії є: відповідні ліцензії (Ліцензія страхування медичних витрат і Ліцензія страхування від нещасних випадків), Асистуюча/Сервісна компанія, яка має представництво в країнах ЄС,  ліміт відповідальності – не менше 30 000 євро, наповнення Програми страхування, наявність франшизи і її розміри, при цьому відстежувалася чітка відповідність вимогам Візового кодексу ЄС як Договору страхування, так і політики страхової компанії в сегменті страхування туристів.

СК «АРМА» реалізує міжнародні договори страхування, які включають страхування медичних витрат і страхування від нещасних випадків, враховуючи побажання клієнтів і тенденції ринку страхування туристів. Надання медичних і інших послуг Застрахованим за межами України організовує партнер СК «АРМА» – Сервісна компанія «MEGA ASSISTANCE», центральний офіс якої знаходиться в Ніцці, Франція.

 Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 9 місяців 2010 року СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 22» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу та з  ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.