СК “АРМА” стала партнером проекту “Гладіатори ночі”

ПрАТ СК «АРМА» уклала Договір про співпрацю з компанією «Гладіатори ночі» і стала партнером зі страхування для учасників шоу «Гладіатори ночі».

Згідно Договору про співпрацю, СК «АРМА» надає учасникам шоу страховий захист – страхування від нещасних випадків. Договір страхування діятиме як під час відбіркових, так і фінальних поєдинків, що дозволить захистити майнові інтереси учасників, пов’язані з їх життям і здоров’ям, при настанні страхової події.

Компанія «Гладіатори Ночі» за підтримки Федерації ушу/кунг-фу України проводить шоу «Гладіатори ночі» за правилами змішаних видів єдиноборств. Відбіркові поєдинки відбудуться 08 липня, фінальні поєдинки – 09 липня 2011 року в розважальному комплексі «CRYSTALL HALL». Для участі запрошуються security найбільш рейтингових закладів України (розважальних комплексів, ресторанів, нічних клубів і т.д.), а також охоронних фірм з високим рівнем безпеки.

Довідка про компанії:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 22 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 2010 рік СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 17» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 26» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.

«ТОП 35» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 37» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва, Федерації роботодавців міста Києва, Федерації роботодавців міста Києва.