СК “АРМА” підвела підсумки пролонгації договорів ДМС

ПрАТ СК «АРМА» активно розвиває такий напрям, як добровільне медичне страхування, тому одним з найважливіших завдань є забезпечення високого рівня сервісу для Клієнтів.

Показником виконання цього завдання є висока міра задоволеності Клієнтів співпрацею з СК «АРМА» і як наслідок – збільшення числа нових клієнтів і підвищення рівня пролонгації договорів ДМС, що діють.

Cтаном на 01 жовтня 2010 року відсоток пролонгації договорів страхування по добровільному медичному страхуванню (ДМС) склав 97%. Успішній роботі в даному напрямі також сприяє застосування сучасних технологій страхування і врегулювання збитків, постійне оновлення пропонованого клієнтам продуктового ряду, що виявляється в широкому виборі комплексних програм медичного страхування і гнучкій ціновій політиці. Страхова компанія «АРМА» прагне до довгострокових стосунків з Клієнтами. Саме тому, зусилля Ассистанського центру СК «АРМА» направлені на уважне відношення до кожного Клієнта, а також на постійний моніторинг інтересів і потреб Застрахованих осіб.

Довідка про компанії: ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в: «ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків. «ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС). «ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат та з ОЦПВВНТЗ. «ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна. «ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу. Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.