СК “АРМА” провела тренінг для Департаменту добровільного медичного страхування

26 листопада 2010р. ПрАТ СК «АРМА» провела тренінг з командооб’єднання для співробітників Департаменту добровільного медичного страхування.

Основна мета тренінгу – визначити шляхи підвищення особистої ефективності і її реалізації в спільній діяльності, сформувати командний дух і визначити правила роботи в команді і намітити шляхи для досягнення поставлених цілей.

Співробітники Департаменту добровільного медичного страхування СК «АРМА», що брали участь у тренінгу, змогли зрозуміти, наскільки важливо бути однією командою однодумців, відчули єдність і причетність до загальної справи, а також змогли визначити ті напрями, які допоможуть їм стати в перспективі ефективною Командою.

Тренінг проводила Директор департаменту управління персоналом Гор Ірина Миколаївна.

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в: «ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків. «ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС). «ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат та з ОЦПВВНТЗ. «ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна. «ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу. Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.