СК “АРМА” привітала з Днем Святого Миколая вихованців Будинку Дитини імені М. М. Городецкого, м. Ворзель

Дитинство – найщасливіша і безтурботна пора життя. ПрАТ СК «АРМА» вирішила підтримати і привітати дітей, які позбавлені батьківської любові і турботи.

17 Грудня 2010р. ПрАТ СК «АРМА» з’їздила у  Будинок Дитяти імені М. М. Городецкого: Київська обл., м. Ворзель, вул. Леніна, 35. Компанія привітала дітей зі святом, що наближається, Днем Святого Миколая і вручила кожній дитяті солодкі і корисні подарунки: одяг, зимові речі, м’які і розвиваючі іграшки.

У Будинку Дитяти знаходяться діти сироти і діти позбавлені батьківської турботи з органічними порушеннями центральної нервової системи і психіки віком від народження до 4-х років. 

“Ми попросили всіх наших співробітників допомогти дітям дитячого будинку. І найприємніше – те, що в нашій компанії виявилося багато небайдужих людей. Співробітники дійсно стурбовані долею дітей, що потребують допомоги. Ми і надалі плануємо допомагати і іншим дитячим будинкам. Діти – це наше майбутнє!”, – повідомила  Ганна Пушкарева, Голова Правління СК «АРМА».

Довідка:

Київський міський Будинок Дитини імені М. М. Городецкогорозташований в курортному селищі Ворзель, вул. Леніна, 35. Унікальністю Київського Будинку Дитини є те, що діти живуть в чотирьох окремих корпусах.

У кожному корпусі з дітьми працює постійний висококваліфікований медичний і педагогічний персонал. Це дозволяє зменшити психологічний дискомфорт при частій зміні дорослих, які піклуються про дітей. При Будинку Дитини функціонує відділення медико-соціальної реабілітації дітей з порушеннями центральної нервової системи і психіки, надаючи послуги і дітям з батьками.

Директор Будинку Дитини Лимар Тетяна Василівна, з любов’ю і турботою створила домашній затишок для своїх вихованців. Працівники Будинку Дитини проходять серйозний відбір, для того, щоб діти відчули турботу, затишок, любов та комфортні умови, наближені до домашніх.

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.   

«ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат та з  ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу. Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.