СК “АРМА” організувала черговий семінар для лікарів Асистанського центру

Компетентність і рівень кваліфікації лікарів-координаторів Асистанського центру СК «АРМА» – найважливіші конкурентні переваги страхової компанії «АРМА».

Добре підготовлений співробітник покращує якість обслуговування Клієнтів, а задоволений Клієнт – застава нашого успішного бізнесу. Для якісного обслуговування Клієнтів сьогодні важливі не лише професійні знання лікарів, але і володіння такими навиками, як ведення телефонних переговорів, робота з емоціями, уміння слухати і ін. навики.

Якість страхової послуги в ДМС залежить і від рівня організації медичної допомоги, і від того, наскільки вдасться зняти з клієнта турботи з пошуку кращих лікарів, і від чіткості виконання адміністративних процедур (своєчасне реагування на звернення клієнта і оплата необхідного лікування). Не менш важливо лікарю-координаторові уміти проявити увагу і турботу: вислухати, заспокоїти, підтримати. Навчання співробітників підвищує якість послуг, що надаються, дозволяє оптимізувати і стандартизувати процес обслуговування клієнтів, стимулює зростання ефективності діяльності, що зрештою сприяє досягненню цілей компанії.

СК «АРМА» провела черговий семінар для лікарів Асистанського центру. Семінар був проведений з метою підвищення кваліфікації і удосконалення навиків роботи співробітників Асистанського центру СК «АРМА».

Асистанський центр СК «АРМА» був створений в 2005 році, і забезпечує цілодобовий прийом звернень від клієнтів, якісно і своєчасно організовує комплекс медичних і сервісних послуг, передбачених програмами страхування. Сьогодні наші Клієнти по медичному страхуванню оцінюють сервіс Асистанського центру СК «АРМА», як один з кращих в Україні.

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в: «ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків. «ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС). «ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат та з ОЦПВВНТЗ. «ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна. «ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу. Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.