СК “АРМА” застрахувала здоров’я співробітників ТОВ “Кнауф Інсулейшн Україна”

ПрАТ СК «АРМА» виграла тендер на добровільне медичне страхування колективу  ТОВ «Кнауф Інсулейшн Україна».

Колектив компанії «Кнауф Інсулейшн Україна» застрахований за комплексною програмою ДМС, розробленою спільно із страховим брокером «Малакут».

У активі СК «АРМА» широкий вибір програм страхування, індивідуальних сервісних послуг, що дозволяють задовольнити практично всі потреби ринку сьогодні і наших клієнтів. А зусилля Асистанського центру СК «АРМА» направлені на уважне відношення до кожного Клієнта, а також на постійний моніторинг інтересів і потреб Застрахованих осіб.

Довідка про компанію:

«Кнауф Інсулейшн» – компанія, діяльність якої направлена на забезпечення комфорту в будинках і підвищення ефективності використання енергії, яка витрачається на обігрів будівель різного призначення. Все це забезпечують високоякісні теплоізоляційні матеріали, які виробляються підприємствами компанії. Новітні наукові розробки і грамотні технічні рішення дозволяють компанії піклуватися про здоров’я і благополуччя споживачів продукції. «Кнауф Інсулейшн Україна» представляє нове покоління теплоізоляції в Україні.

«СБ Малакут» (свідоцтво про реєстрацію в державний  реєстр України страхових і перестрахувальних брокерів № 159 від 22 жовтня 2009 року ) –  страховий брокер, що спеціалізується на консультуванні крупних  корпоративних клієнтів по питаннях страхування і ризик-менеджменту, розміщенні і супроводі страхових програм, а також перестрахуванні різних ризиків.

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 2010 рік СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 17» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 26» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.

«ТОП 35» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 37» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.