СК “АРМА” дарує своїм клієнтам діагностику автомобіля

СК «АРМА» підписала договір про співпрацю з Автоцентром «Дункан-Моторс», в рамках якого проводиться спільна акція.

Застрахувавши автомобіль в СК «АРМА» з 01.09.2010г. по 01.09.2011г. за програмою КАСКО, всі клієнти зможуть один раз на протязі дії договору, безкоштовно провести діагностику ходової частини автомобіля і діагностику системи кондиціонування автомобіля в сервісному центрі «Дункан-Моторс». Діагностика виконується за допомогою комплекту дилерських приладів: TOYOTA / LEXUS, NISSAN / INFINITI, SUBARU, HONDA / ACURA, MAZDA, MITSUBISHI. Обслуговування автомобільних кондиціонерів здійснюється  стендом фірми BOSCH.  

Дана акція спрямована не лише на поліпшення якості обслуговування клієнтів СК «АРМА», але і сприяє зменшенню аварійності на дорогах.

Довідка про компанії:

Автоцентр «Дункан-моторс» на ринку України перебуває з 2007 року. Основним напрямком діяльності є продаж та забезпечення належного технічного стану  автомобілів TOYOTA / LEXUS, NISSAN / INFINITI, SUBARU, HONDA / ACURA, MAZDA, MITSUBISHI, відповідно до вимог “Правил дорожнього руху” та нормативних документів, що регламентують вимоги до безпеки транспортних засобів. За час роботи нашими клієнтами стали більше 6000 власників автомобілів.

Сервісний центр «Дункан-Моторс»  гарантує відповідність відремонтованих автомобілів вимогам ДСТУ 2322-93 і ДСТУ 3649-97 за умови виконання в процесі експлуатації всіх вимог обслуговування автомобіля передбачених документацією компанії виробника.

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в:
«ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.
«ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).
«ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат.

«ТОП 29» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.
«ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.
Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.