СК “АРМА” виграла тендер на комплексне страхування

ПрАТ СК «АРМА» виграла тендер на право укладення договору добровільного медичного страхування і договору страхування від нещасного випадку з ВАТ «САН ІнБев Україна» строком на 1 рік.

Запропонованими умовами договору, СК «АРМА» змогла задовольнити всі потреби Клієнта відносно необхідного рівня сервісу і ціни.

Спеціально розроблені Програми ДМС для компанії «САН ІнБев Україна» передбачають обслуговування в поліклініці, забезпечення медикаментами, послуги невідкладної допомоги і лікування в стаціонарі. Важливою складовою запропонованого пакету страхування є спеціально розроблені Програми, направлені на профілактику захворювань. Страховий захист за договором діє 24 години на добу і поширюється на всю територію  України.

ПрАТ СК «АРМА» співпрацює з ВАТ «Сан ІнБев Україна» у сфері комплексного страхування з 2010 року.

Довідка про компанію:

ВАТ «САН ІнБев Україна» є безперечним лідером на українському пивному ринку з 2000 року. Це молода і динамічна компанія, спадкоємець і гідний продовжувач багатовікових традицій найбільшої міжнародної пивоварної компанії Anheuser-busch Inbev на українському ринку.

Стратегія компанії – «To be the best beer company in а better world» (Бути кращою пивною компанією в удосконаленому світі).

У портфель брендів компанії входять три національні бренди – “Чернігівське”, “Рогань” і “Янтар” і шість міжнародних брендів – Stella Artois, Staropramen, Beck”s, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau. ВАТ «САН ІнБев Україна» – посол пивної культури, виступаючи за помірне вживання пива і лише особами, що досягли повноліття.

 ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 9 місяців 2010 року СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 22» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу та з  ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.