Розширено межі акредитації ПрАТ СК “АРМА” в АБ “Укргазбанк”

7 жовтня 2011 року відбулось засідання уповноваженого колегіального органу АБ «Укргазбанк», на якому було прийнято рішення про розширення меж акредитації ПрАТ СК «АРМА» до другого рівня.

Сьогодні ПрАТ СК «АРМА» представлено у шести найкрупніших областях України. Клієнти Укргазбанку, як фізичні, так і юридичні особи, можуть скористатись послугами страхової компанії в м. Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Одеській та Чернігівській областях.
Співробітництво здійснюється з наступних видів страхування: КАСКО (страхування наземного транспорту), страхування майна, страхування від вогню та стихійних явищ, страхування від нещасних випадків.
Довідка:
Публічне акціонерне товариство акціонерний банк «Укргазбанк» (www.ukrgasbank.com) – правонаступник ВАТ АБ «Укргазбанк» (з 1995 по 1996 рр. – ЗАТ “Інтергазбанк”, з 1993 по 1995 рр. – ЗАТ “Хаджибейбанк”). Ліцензія № 123 на здійснення банківських операцій видана Національним банком України 22 червня 2009 року. Входить до І групи найбільших вітчизняних банків за розміром активів. Основним акціонером банку, з часткою у 92,9998%, є держава в особі Міністерства фінансів України.

АБ «Укргазбанк» має загальнонаціональну банківську мережу: 279 точок продажів, в тому числі: головну установу банку, 4 філії, 274 відділення, а також 566 власних банкоматів, 774 POS-термінали, з них 417 торгових, 357 – банківських та 10 банківських кіосків самообслуговування.