ПрАТ СК “AРМА” стала генеральним страховим партнером ТОВ “Футбольний клуб “Динамо” Київ”

ПрАТ СК «АРМА» уклала Договір про співпрацю з Футбольним клубом «Динамо» Київ» і стала генеральним партнером з надання страхових послуг.

Страхова компанія «АРМА» підтримує дружні і партнерські взаємини з ФК «Динамо» Київ», підтвердженням чому служить багаторічний досвід роботи наших Компаній. СК «АРМА» вірить в перспективу українського футболу і  завжди відкрита для співпраці, демонструючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, маючи активні ділові зв’язки і високопрофесійний колектив, який розуміє потреби клієнта і щонайкраще враховує його інтереси.

Розроблені страхові програми для ФК «Динамо» Київ» включають страхування спортсменів від нещасного випадку, страхування нерухомості, страхування транспортних ризиків, страхування відповідальності.

За словами Ганни Пушкарьової, Голови Правління СК «АРМА»: «Впродовж тривалого періоду футбольний клуб перевіряв нас на надійність. Сьогодні до нас є повна довіра, ми стали генеральним партнером клубу в страхуванні. Маючи велику ступінь довіри, Страхова компанія «АРМА» надає футбольному клубу максимальну кількість знижок. ФК «Динамо» є одним з найпочесніших наших клієнтів».

Довідка про компанії:

Футбольний клуб заснований в 1927 році. Досягнення: 13-кратний чемпіон України; 9-кратний володар Кубку України; 4-кратний володар Суперкубку України; 2-кратний володар Кубку Кубків; Володар Суперкубку УЄФА; 13-кратний чемпіон СРСР; 9-кратний володар Кубку СРСР; 3-кратний володар Кубка Сезону СРСР.

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в: «ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків. «ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС). «ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат та з ОЦПВВНТЗ. «ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна. «ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу. Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.