ПрАТ СК “АРМА” і ТОВ “Авіста Ерлайн Маркетинг Компані” укріпили позиції співпраці

СК «АРМА» продовжила багатолітню співпрацю з ТОВ «Авіста Ерлайн Маркетинг Компані», уклавши договори страхування на новий період. За умовами договорів СК «АРМА» надасть страховий захист майнових інтересів Страхувальника.

За умовами договору добровільного страхування майна СК «АРМА» узяла на себе зобов’язання компенсувати витрати, пов’язані з настанням страхової події в результаті пожежі, водяної аварії (пошкодження водою) і вибуху, а за умовами добровільного страхування відповідальності перед третіми особами узяті зобов’язання компенсувати витрати по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю, здоров’ю і майну третіх осіб, які є предметом позовних вимог і претензій.

ТОВ «Авіста Ерлайн Маркетинг Компані» є корпоративним клієнтом протягом чотирьох років співпраці з ПрАТ СК «АРМА».

Компанія «Авіста Ерлайн Маркетинг Компані» ексклюзивно представляє інтереси чотирьох іноземних авіакомпаній і здійснює продаж авіаційних вантажних перевезень на території України з 2006 року, функціонуючи територіально в аеропорту Києва, а також Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси, Сімферополя.

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 9 місяців 2010 року СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 22» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу та з  ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.