ПрАТ СК “АРМА” і міжнародна школа “ACTIV-SPORT” продовжили співпрацю

Страхова компанія «АРМА» продовжила партнерські відносини з міжнародною школою «ACTIV-SPORT», підписавши договір про співпрацю на 2011 рік.

Таким чином, клієнти «ACTIV-SPORT» як і раніше матимуть доступ до високоякісних страхових послуг і надійного захисту за розумну ціну, що дозволить захистити себе від можливих неприємних наслідків активного відпочинку.  Пролонгував договір про співпрацю, ПрАТ СК «АРМА» підтвердила свій статус надійного страховика і стабільного бізнес-партнера.

Довідка про компанії:

Лижна школа “ACTIV-SPORT” заснована в 2004 році. Школа має ліцензію “A+b” SITN-PZN (Польській Асоціації професійних інструкторів і тренерів гірськолижного спорту при Федерації Лижного Спорту Польщі), що дає право як на індивідуальне навчання любителів, так і навчання майбутніх інструкторів.

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 півріччя 2010 року СК «АРМА» увійшла в:
«ТОП 11» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.
«ТОП 27» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).
«ТОП 29» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат.

«ТОП 29» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.
«ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.
Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.