ПрАТ СК “АРМА” і ЗАТ “Піллар” продовжили співпрацю

Страхова компанія «АРМА» здійснюватиме добровільне медичне страхування співробітників ЗАТ «Піллар» – одного зі світових лідерів виробників моно і мультікрісталічних кремнієвих пластин для сонячних елементів.

ПрАТ СК «АРМА» продовжила багатолітню співпрацю з компанією «Піллар», переуклавши договір добровільного медичного страхування на 2010 рік. Загальна страхова сума – близько 4 млн. грн.
Колектив компанії “Піллар” застрахований по трьох програмах ДМС, спеціально розроблених для різних категорій співробітників, що включають наступні медичні послуги: амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, стаціонарну, швидку допомогу, профілактичні і оздоровчі заходи, стоматологічне обслуговування. Медична допомога співробітникам буде надаватися в державних, відомчих і комерційних медичних установах.
Страхова компанія «АРМА» забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта, що відображається в широкому виборі комплексних програм медичного страхування і гнучкій ціновій політиці для корпоративних клієнтів.

Довідка про компанію:
ЗАТ «Піллар» засноване в 1991 році. Спеціалізується на випуску моно і мультікрісталічних кремнієвих пластин для сонячних елементів.
ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 квартал 2010 року СК «АРМА» увійшла в:
«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків. «ТОП 24» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).
«ТОП 25» кращих страхових компаній з добровільного страхування від вогню і стихійних явищ.
«ТОП 28» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.
«ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.
«ТОП 44» кращих страхових компаній з КАСКО.
Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків.
СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.