ПрАТ СК “АРМА” провела тренінг для співробітників

СК «АРМА» провела корпоративний тренінг для лікарів Асистанського центру, направлений на підвищення якості обслуговування клієнтів.

Особлива увага була направлена на роботу із запереченнями і емоціями, практику активного слухання і виявлення потреб Клієнтів.

«Важливість проведення таких тренінгів обумовлена необхідністю постійного підвищення рівня обслуговування. Для того, щоб можна було задовольнити потреби Клієнта, необхідно перш за все з’ясувати їх, що стоїть за тією або іншою вимогою і які очікування у Клієнта. Це одне з найскладніших завдань, якщо наші лікарі навчаться працювати з потребами і правильно формувати очікування Застрахованого, можна буде говорити про досягнення взаєморозуміння і ухвалення конструктивного рішення, яке б задовольнило обидві Сторони», – відзначила Заступник Голови Правління СК «АРМА» Леся Тітова.

Тренінг проводила Директор департаменту управління персоналом Гор Ірина Миколаївна.

Довідка:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 9 місяців 2010 року СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 22» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній по добровільному страхуванню медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу та з  ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.