ПрАТ СК “АРМА” застрахувало відповідальність охоронної фірми ТОВ “У Сек’юріті Сервіс”

ПрАТ СК «АРМА» застрахувало професійну відповідальність ТОВ «У Сек’юріті Сервіс», що надає послуги з охорони під час «Турне Кубку Ліги Чемпіонів UEFA в Україні».

У рамках заходу, всі вболівальники, які не мали можливості відвідати ігри Ліги Чемпіонів, знайомляться з експозицією пам’ятних речей, присвячених історії Ліги, легендарними клубами та гравцями, а також беруть участь у футбольних змаганнях, вікторинах, розігруванні пам’ятних призів тощо.
Одним з об’єктів, що охороняються, є відомий символ спортивного світу – Кубок Ліги Чемпіонів, виставлений у експозиційному шатрі. Мешканці столиці могли побачити кубок з 30 вересня до 2 жовтня, після чого трофей було відправлено в Донецьк, де він буде демонструватись з 7 по 9 жовтня.
Згідно з умовами договору застрахована відповідальність ТОВ «У Сек’юріті Сервіс» за шкоду, яку може бути заподіяно життю та здоров’ю відвідувачів, а також майну, під час проведення заходу.

ТОВ «У Сек’юріті Сервіс» 
Служба охорони USS Security працює на ринку охоронних послуг України з 2008 року. Компанії групи були засновані спеціалістами міжнародного класу, які раніше працювали в таких охоронних компаніях як Falck, G4S.
USS Security має державні ліцензії на охоронну діяльність на здійснення: фізичної охорони; технічної охорони; монтажу охоронного обладнання; відеонагляду.
USS Security має власний Пульт Централізованої Охорони, патрульні автомобілі, а також кваліфікований персонал технічних спеціалістів та штат надійних та перевірених охоронців загальною кількістю 600 осіб.
USS Security надає охоронні послуги як фізичним особам (охоронна сигналізація, відео нагляд та фізична охорона приватних будинків та квартир), так і різним підприємствам та комерційним структурам (технічна охорона, відеонагляд, патрулювання, фізична охорона та супровід вантажів).