ПрАТ СК “АРМА” застрахувала майно Представництва “АЛІТАЛІЯ – Компанія Аереа Італьяна С.П.А.”

СК «АРМА» надасть страховий захист майнових інтересів Представництву «АЛІТАЛІЯ – Компанія Аереа Італьяна С.П.А.».

Предметом Договору страхування є майнові інтереси Страхувальника, які не суперечать закону, пов’язані з володінням, використанням і розпорядженням майна, що належить Страхувальникові.

За умовами Договору страхування, ПрАТ СК «АРМА» узяло на себе зобов’язання компенсувати витрати, пов’язані із збитками, отриманими в результаті настання страхової події, – знищення або пошкодження майна під впливом вогню.

 Alitalia – найбільший авіаперевізник Італії. Компанія заснована в 1946 році під назвою Aerolinee Italiane Internazionali. У 2009 році відбулася приватизація і об’єднання з італійською авіакомпанією Air One.

Alitalia здійснює перельоти в низку країн Африки, Азії, Східної і Західної Європи, а також трансатлантичні рейси до Північної і Південної Америки.  З України компанія здійснює регулярні рейси до Риму і Мілану (щоденні Рим-Київ-Рим і щотижневі Мілан-Київ-Мілан)

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 9 місяців 2010 року СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 22» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу та з  ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.