ПрАТ СК “АРМА” дарує свою любов дітям

29 вересня співробітники ПрАТ СК «АРМА» знову відвідали Будинок Дитини ім. Городецького в смт Возрзель. У будинку живуть діти сироти, позбавлені батьківської турботи з органічними поразками центральної нервової системи і порушеннями психіки віком від народження до 4-х років.

Малюки отримали в подарунок ігри, що розвивають, книжки, альбоми, іграшки, а також засоби особистої гігієни, так необхідні кожній людині. Акції з надання благодійної допомоги знедоленим дітям проводяться в компанії щороку. «Відвідини будинку дитини – це дуже відповідальний захід. Тому до кожної такої поїздки ми серйозно готуємось. Приємно відмітити, що співробітники страхової компанії «АРМА» активно відгукнулись на заклик про допомогу, а найбільшою подякою для нас є щасливі посмішки дітей» – повідомила Ганна Пушкарьова, Голова Правління ПрАТ СК «АРМА».

Київський міський Будинок Дитини імені М. М. Городецького розташований в курортному містечку Ворзель, вул. Леніна, 35. Діти живуть в чотирьох окремих корпусах, в кожному з яких  з ними працює постійний висококваліфікований медичний та педагогічний персонал. Це дозволяє зменшити психологічний дискомфорт при частій зміні дорослих, які піклуються про дітей. При Будинку Дитини функціонує відділення медико-соціальної реабілітації дітей з порушеннями центральної нервової системи і психіки, надаючи послуги і дітям з батьками.
Головний лікар Будинку Мкртичев Володимир Хігарович з любов’ю створив для своїх вихованців комфортні умови, наближені до домашніх. Працівники Будинку Дитини проходять серйозний відбір, для того, щоб діти постійно відчували турботу та увагу, а також домашній затишок.