ПрАТ СК “АРМА” відзначила свій 17 день народження!

01 лютого 2011 року Приватне акціонерне товариство Страхова компанія «АРМА» відзначила свою 17 річницю з моменту створення.

За ці роки наша Компанія стала одним з визнаних лідерів страхування в Україні. Стабільно і динамічно розвиваючись, ми забезпечуємо клієнтам високий рівень обслуговування і індивідуальний підхід, що є максимально ефективною системою страхового захисту інтересів Клієнта.

СК «АРМА» має високий рівень капіталізації, сформований статутний фонд складає 135 000,00 тис. грн., страхові резерви на 01.10.2010р. склали – 37 908,20 тис. грн. За попередніми даними Компанія за 2010 рік зібрала 83 млн. грн., що на 70% перевищує показник за аналогічний період 2009 року. Наша фінансова стабільність дозволяє не лише своєчасно і в повному об’ємі здійснювати страхові відшкодування своїм клієнтам, але і надавати фінансову підтримку різних соціальних програм – допомозі вихованцям дитячих будинків і ін.

У 2010 році ПрАТ СК «АРМА» розробила стратегію розвитку компанії на 3 роки. Стратегія направлена на зміцнення позицій на страховому ринку, посилення іміджу надійної, стабільної, сильної і професійної Компанії, в якій на сьогоднішній день працює більше 100 чоловік.

Потрібно відзначити, що етап якісного становлення і розвитку СК «АРМА» почався в 2002 році,  коли Компанію очолила Ганна Пушкарьова. Завдяки її професійним і діловим якостям, креативним ідеям, були сформовані цінності Компанії, які розділяє і підтримує кожен співробітник. Незмінність керівництва свідчить про стабільність компанії, правильно вибраний напрям розвитку, а також наявність амбітних стратегічних завдань. Ще одним підтвердженням даних слів, є досягнення компанії, які не залишилися не відміченими рейтинговими агентствами. Так, рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» в 2010 році призначило страховій компанії «АРМА» рейтинг «В» – «добрий рівень стійкості»*, що підтверджує готовність компанії своєчасно виконувати свої зобов’язання перед клієнтами.  *(рейтинг опублікований у ж-лі «Експерт Україна»  № 36, 2010г.).

Український національний комітет Міжнародної Торгівельної Палати (ICC Ukraine) у свою чергу нагородив СК «АРМА» дипломом «Бізнес-партнер», відзначивши високу якість послуг, що надаються, і стабільність компанії, як надійного бізнес-партнера.

За даними журналу «Insurance TOP» №3 (31) 2010р. за 9 місяців 2010 року, СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків (н/в).

«ТОП 22» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу та з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 32» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Колектив СК «АРМА» дякує всім, хто надав компанії свою довіру, хто допомагає нам упевнено рухатися вперед до реалізації стратегічного плану розвитку компанії, зміцнення колишніх і розвитку нових напрямів роботи.

 Довідка:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування.

Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.