ПрАТ СК “АРМА” виграла тендер на страхування пожежних дружин ДАП “Україна”

ПрАТ СК «АРМА» виграла тендер на обов’язкове особисте страхування працівників відомчої і місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд), оголошений Державним авіаційним підприємством “Україна” (м. Бориспіль).

Відповідний договір був підписаний в серпні поточного року.
ДАП «Україна» створене з метою організації, забезпечення та виконання повітряних перевезень спеціальними рейсами вищих посадових делегацій України і інших держав у межах України та за її кордонами з дотриманням вимог та правил, що передбачені у відповідних нормативних документах.

Довідка про компанію:
Державне авіаційне підприємство «Україна» створено Указом Президента України від 15 липня 1997 року № 644 «Про державне авіаційне підприємство «Україна». Авіапідприємство є юридичною особою, діє на основі статуту в особі генерального директора, засноване на державній власності та підпорядковане Державному управлінню справами.
Предметом діяльності підприємства є :
1. здійснення особливо важливих авіаперевезень на внутрішніх та міжнародних авіалініях;
2. здійснення додаткової ділової та комерційної діяльності, у тому числі зовнішньо – економічної, якщо це не суперечить чинному законодавству України та міжнародним нормам.
ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 квартал 2010 року СК «АРМА» увійшла в:
«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.
«ТОП 24» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).
«ТОП 25» кращих страхових компаній з добровільного страхування від вогню і стихійних явищ.
«ТОП 28» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.
«ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.
«ТОП 44» кращих страхових компаній з КАСКО.
Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.