ПрАТ СК “АРМА” акредитована в ПАТ “МетаБанк”

За результатами розгляду фінансового стану і надійності, СК «АРМА» увійшла до списку акредитованих страхових компаній в АТ «МетаБанк».

АТ «МетаБанк» планує співпрацю з СК «АРМА» по наступних видах страхування: КАСКО (страхування наземного транспорту), страхування майна, страхування від нещасних випадків. Послугами страхової компанії «АРМА» зможуть скористатися клієнти «МетаБанку» як фізичні так і юридичні особи – у всіх відділеннях Банку.

Співпраця з «МетаБанком» дозволить СК «АРМА» в першу чергу залучити нових клієнтів в сегменті продажів через банківські установи, а клієнти Банку отримають надійний страховий захист, комплексне обслуговування, гнучку тарифну політику і якісний сервіс.

Довідка про компанії:

АТ «МетаБанк» почав свою діяльність 12 липня 1993 року в м. Запоріжжя як регіональний Акціонерний банк «Металург» (АБ Металург реорганізовано в ВАТ «МетаБанк» 22 травня 2009, в Публічне акціонерне товариство «МетаБанк»- 14 серпня 2009 року). Протягом всіх 17 років Банк активно розвивається, будуючи свою політику відповідно тому головному принципу, який був закладений ще при створенні банку і залишився незмінним і на сьогодні, – «Ми працюємо для того, щоб зробити життя наших клієнтів кращим, бізнес успішнішим, а банківські послуги простими і доступними!» У 50 відділеннях обслуговується більше 130 тисяч клієнтів – фізичних осіб і більше 9 тисяч фірм і приватних підприємців.

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 2010 рік СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 17» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 26» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.

«ТОП 35» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 37» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва, Федерації роботодавців міста Києва, Федерації роботодавців міста Києва.