Лікарі СК “АРМА” підвищують свою кваліфікацію

Важливим чинником розвитку страхування в Україні є усвідомлення самими страхувальниками того, що в умовах жорсткої ринкової конкуренції, в боротьбі за клієнта, має місце не просто продаж страхових послуг, а задоволення явних і прихованих потреб клієнта і якісне його обслуговування.

ПрАТ СК «АРМА» прагне крокувати в ногу з нововведеннями в медицині, брати участь в семінарах, наукових симпозіумах, проводити навчальні тренінги для лікарів Асистанського центру, з метою підвищення кваліфікації лікарів-координаторів, від роботи яких залежить якість сервісу, що надається.

Ряд наших лікарів-координаторів успішно проходять навчання. У Києві пройшов науковий симпозіум «Критичні стани: діагностика, надання екстреної допомоги, профілактика», в якому взяли участь деякі лікарі-координатори СК «АРМА» і підтвердили свою лікарську кваліфікацію, яка підтверджена відповідним сертифікатом. Науковий симпозіум проходив в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупіка.

Підтвердження лікарями Асистанського центру СК «АРМА» своєї лікарської кваліфікації дає можливість Застрахованим бути упевненими в тому, що вони отримають кваліфіковану пораду і правильну координацію страхового випадку.

 Зусилля  Асистанського центру СК «АРМА» направлені на кваліфікований підхід у вирішенні всіх питань, з якими Застраховані звертаються за допомогою до Асистанського центру.

Довідка про компанію:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 23 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 2010 рік СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 17» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 26» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.

«ТОП 35» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 37» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва, Федерації роботодавців міста Києва.