Людмила Фетісова взяла участь в діловій грі PRIME (Primary Insurance Management Exercise) для керівників страхових компаній

Заступник Голови Правління СК «АРМА» Людмила Фетісова стала учасником ділової гри PRIME, що відбулася 15-16 червня 2011 року, в м. Одеса.

Primary Insurance Management Exercise (PRIME) – це підтримувані комп’ютерною технікою вправи в управлінні. Кожна створена група учасників, була керівництвом страхової компанії і приймала рішення, пов’язані із страхуванням ризиків(underwriting), прийняттям на роботу персоналу, фінансовою стійкістю і перестрахувальною діяльністю (reinsurance) в період проведення вправи.

Учасники ділової гри (розробленою Gen Re), змогли побачити результати прийняття менеджментом рішень в процесі управління страховою компанією в конкретних умовах ринку. Участь в грі, як формі навчання, визнається  рядом учбових інститутів  як елемент учбового процесу і оцінюються в  8 кредитних пунктів, у тому числі:

•           Американським інститутом  Chartered Property and Casualty Underwriters; 

•           Інститутом страхування Канади.

 Довідка про компанії:

ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія здійснює свою діяльність на підставі 22 безстрокових ліцензій Держфінпослуг України. Цей перелік ліцензій дозволяє ПрАТ СК «АРМА» бути конкурентоздатною в наданні широкого спектру страхових послуг з добровільного і обов’язкового страхування.

За даними журналу «Insurance TOP» за 2010 рік СК «АРМА» увійшла в:

«ТОП 17» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.

«ТОП 26» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).

«ТОП 28» кращих страхових компаній з добровільного страхування медичних витрат.

 «ТОП 31» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.

«ТОП 35» кращих страхових компаній з добровільного страхування майна.

«ТОП 37» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.

«ТОП 49» кращих страхових компаній з КАСКО.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків (КАСКО, ОЦПВВНТЗ, ДГО), страхування рухомого і нерухомого майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування подорожуючих, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків і інші види.

СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва, Федерації роботодавців міста Києва, Федерації роботодавців міста Києва.