Авіаційне агентство “AIR LIFE LOGISTIC” — новий партнер СК “АРМА”

З метою збільшення продажів, зміцнення конкурентної ринкової позиції і розвитку каналів дистрибуції СК «АРМА» активно дотримується концепції «стратегічної співпраці». На даному етапі Компанія досягла угоди про розвиток партнерських стосунків з Авіаційним агентством «AIR LIFE LOGISTIC».

Авіаційне агентство “AIR LIFE LOGISTIC” надає повний спектр послуг в області авіаційних перевезень – від бронювання і продажу авіаквитків до організації чартерних перевезень по всіх напрямах. Партнерство СК «АРМА» і «AIR LIFE LOGISTIC» здійснюється на основі спеціальної розробленої програми «NEXUS INSURANCE», яка включає наступні види страхування: страхування медичних витрат, страхування від нещасних випадків, страхування цивільної відповідальності, страхування фінансових ризиків, пов’язаних із збитками у зв’язку з відміною поїздки або її достроковим перериванням і страхування багажу.СК «АРМА» упевнена, партнерство – це дорога до стабільності, процвітання і поліпшення якості послуг страхування, що дозволить підвищити страхову культуру споживачів на страховому ринку України.

Довідка про компанію:
IATA-акредитоване авіаційне агентство «AIR LIFE LOGISTIC» – високотехнологічна компанія, що динамічно розвивається, надає своїм клієнтам повний спектр послуг в області пасажирських авіаперевезень, корпоративного обслуговування, бронювання готелів, супутніх туристичних послуг і оренди автомобілів будь-якого класу. Агентство має прямі договори зі всіма авіакомпаніями, представленими на ринку України, що дозволяє надати клієнтові найбільш широкий спектр варіантів за вартістю, розкладом і прихильністю авіакомпанії.Основна стратегія розвитку компанії – надання послуг в режимі «он-лайн» 24/7. Сайт компанії: www.airlife.com.ua
ПрАТ СК «АРМА» зареєстровано 01 лютого 1994 року. Компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 23 видів добровільного і обов’язкового страхування. За даними журналу «Insurance TOP» за 1 квартал 2010 року СК «АРМА» увійшла в:
«ТОП 13» кращих страхових компаній з добровільного страхування від нещасних випадків.
«ТОП 24» кращих страхових компаній з добровільного медичного страхування (ДМС).
«ТОП 25» кращих страхових компаній з добровільного страхування від вогню і стихійних явищ.
«ТОП 28» кращих страхових компаній з ОЦПВВНТЗ.
«ТОП 34» кращих страхових компаній з добровільного страхування вантажів і багажу.
«ТОП 44» кращих страхових компаній з КАСКО.
Основні напрями діяльності: страхування майна, страхування вантажів, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, медичне страхування і страхування ядерних ризиків. СК «АРМА» є учасником Ядерного страхового пулу України, Будівельного страхового пулу, Українського ядерного співтовариства, Національного комітету Міжнародної Торгівельної Палати, Союзу фахівців з нерухомості м. Києва.